054-4457665

לתשומת לבכם מוצר חדש!

לראשונה, אנו יוצאים במבצע בישראל של סט למידה לאלקטרוניקה לילדים מחברת Dbolo הקיימת למעלה מ-20 שנה בשוק העולמי ומובילה בייצור ומכירת ערכות לימודי לאלקטרוניקה עבור יְלָדִים.

אנו מציעים 3 דגמים ממגוון רחב של מוצרים.

קרא עוד...

בשורות טובות!

אנו חברה FeLiTa, היבואנית הבלעדית של מוצרי Znatok בישראל, וחברה- SnapCircuits Isrel, סגרנו בהסכם על מכירת סחורות זה לזה במחירי יבואן. החל מה- 1.09.2021 בחנות האינטרנט שלנו https://felita.co.il/he/katalog-ziud תוכלו לרכוש גם מוצרים של חברת האמריקאית "Elenco" במחירי יבואן.

קרא עוד...

סדנה אלקטרוניקה לילדים

סדנה זו פותחה, נבחנה ומיושמת על ידי על בסיס מכון אריק לנדא לקידום ילדים ונוער מחוננים. בנוסף למשימות החינוכיות הכלליות הטמונות בכל פרויקט חינוכי, במקרה שלי ישנם שלושה היבטים עיקריים: זהו הכנסת העיקרון של למידה מקדימה בשילוב פיתוח ביטחון עצמי, עבודה קבוצתית ושימוש בסיעור מוחות כאשר מתרחש משבר תוך פתרון הבעיה הנוכחית

קרא עוד...

ערכות אלקטרוניקה לילדים בשיטה חדשנית

כבר בקרוב מתחילים מכירות בישראל ערכות אלקטרוניקה לילדים בשיטה חדשנית. אין צורך בהלחמה, לא דורש כלים נוספים להרכבה ופירוק, מוחשיות המאפשרת הבנה קלה של תהליכים מורכבים. אנו עובדים ישירות מהיצרן, מכיוון שהמחירים שלנו בשוק למוצרים דומים הם מעבר לתחרות.

קרא עוד...

הכל יחסי

לפני הבלגן הזה עם קורונה התחיל, הרגשתי כל הזמן חוסר זמן. אבל רק אחרי שהלימודים בבית הספר נעצרו, החוגים אחרי הלימודים נסגרו והיה בלתי אפשרי להעביר שיעורים פרטיים, באמת הבנתי מה זה כשאין זמן בכלל !!!

קרא עוד...